O MNĚ


Jmenuji se Markéta Klimková a jsem akreditovaná lektorka staročínského cvičení čchi-kung, program TAO ŽENY, masérka čínských tlakových masáží a terapeutka psycho-energetické transformace. Tělo a mysl jsou spojené nádoby, proto se zabývám celostním přístupem k člověku a nalezením harmonie těla i duše. Při cvičení, masážích, v rámci hromadných kurzů, ale i individuálních terapií pracuji s propojením východního učení, západní kultury a moudrosti našich předků. Skrze vlastní příběh, své znalosti a zkušenosti inspiruji lidi k vykročení na vlastní cestu šťastného a spokojeného života.
parallax background


Možná také znáte ten pocit, že, byť žijete vcelku spokojený život, máte rodinu, přátelé, práci, tak vám stále něco chybí. Je to jako kontrolka, která stále bliká. Zkoušíte dotáhnout žárovku, vyměnit ji, kontrolujete dráty, ale ten zvláštní pocit stále přetrvává. Moje hledání sebe sama mě v září 2014 přivedlo k terapeutovi tradiční čínské medicíny. Na vlastním těle jsem pocítila účinky čínských masáží, začala měnit svůj životní styl, upravila jídelníček, spinning vyměnila za jógu a čchi-kung. Bylo to jako blesk z čistého nebe, kontrolka přestala blikat, vnímala jsem, jak se mění mé tělo i mysl a já začala zářit.

„Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý.
Pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý.“

Seneca

Na mé cestě sama k sobě jsem nejprve musela překonat spoustu strachů, vystoupit z komfortní zóny a krok za krokem prozkoumávat nový terén. Za každou zatáčkou něco nového objevím, každý překročený bludný kořen mě něco nového naučí. Vždy máme na výběr. Buď půjdeme dál po vyšlapaném chodníku, nebo si najdeme každý svou cestu a budeme žít harmonický život s lehkostí a radostí, v souladu s přírodou a sami se sebou.

"Čas není žádná dálnice mezi kolébkou a hrobem, nýbrž místo
k zaparkování na slunci. Dnes žít! Dnes se smát! Dnes se radovat!"

Phil Bosmans

Přijďte žít, smát se a radovat společně se mnou

Vzdělání

Kouč a Terapeut psycho-energetické transformace - Institut transformační psychologie, Akreditovaný kurz MŠMT – 28855/2016-1/712 Mgr.et Bc. Barbora Korotková
Masér – čínská tlaková masáž – Shiatsu centrum Ostrava, Mgr. Grigor Levi Minasjan
Instruktor se zaměřením na systém Čchi-kung – Jóga MS, Živý čchi-kung, Škola přírodní léčby Michaely Sklářové, Akreditovaný kurz MŠMT – 125/2015-50
Diagnostik Tradiční čínské medicíny – Shanti TCM Academy Ostrava
Léčebné techniky Vyššího Já – Jednota v prožitku – Zdeněk Kotvan
Reiki I. + II. stupeň – A. A. Renáta Bittová